אוירה​

אוירה רומנטית ומרגשת? סולידית ומכובדת? יוקרתית ומכובדת? עממית ופשוטה? לא משנה באיזה סגנון תבחרו כל עיצוב יכניס את האורחים שלכם למציאות אחרת, ויגרום להם להתרגש ולחוות את הקסם של האווירה שיצרתם. העיצוב כולל נרות צבעוניים מרכזי שולחן מעוצבים, מפות יפות ואלגנטיות, פרחים ריחניים.

 

לכל אירוע עיצוב שונה יש הבדל בין עיצוב של אירועים שונים:

 

חתונה

האירוע הגדול והמשמעותי ביותר הוא חתונה, הבסיס העיקרי הוא משחקי התאורה- גופי תאורה, תאורת שטח,  ועיצוב האווירה מסביב . בעיצוב חתונה בדרך כלל שמים דגש לכמה אלמנטים:  קבלת פנים, חופה, ומרכזי שולחן. 

 

קבלת פנים

זה המקום בו האורחים יושבים יחד  לראשונה. שולחנות קוקטייל הם שולחנות גבוהים וצרים שעליהם שמים צלוחיות קטנות. להוספת אווירה בקבלת פנים אפשר להוסיף אלמנטים נוספים רבים , אגרטלים עם פרחים , לפידים בוערים בכניסה לאולם, וכל רעיון אחר ששבה את ליבכם.

 

מרכזי שולחן

מרכזי שולחן עושים אווירה ומוסיפים צבע לשולחן, פרחים במרכז השולחן מעניקים תחושה נעימה רעננה ומרגיעה.העיצוב צריך להיות פרקטי, יציב ולא מתנדנד ולאפשר מקום לעוד דברים נוספים אחרים בשולחן לחמים, סלטים, תוספות.

 

חופה

את העיצוב וההשראה של החופה העתידית נבחר לפי האופי של בני הזוג הנישא. חופה יכולה להיות רגילה, מסורתית או לחילופין בנויה, יש גם חופה יפנית – שהיא ארבעה עמודים מוארים או גם חופת עץ מבמבוק טבעי. האופציה הנוספת היא החופה הקלאסית, בה הבדים הלבנים הנפרשים עליה מוסיפים קו לבן ונקי שהוא בעצם מסמל את ההתחלה הצחה  ודף חדש בחייהם הורודים של הזוג הנישא. ניתן גם להוסיף פרחים על החופה  בצרת כתר ו\או לידה ועל השביל המוביל אליה.

 

בר/בת מצווה

כאן אפשר לעצב לפי תחביבי הילד אפשר לבחור שני צבעים מובילים שינחו את הקו לאורך האירוע. צבעים המתאימים לעיצור בר מצווה הם - סגול, טורקיז וצהוב. ולבת מצווה יכולים להתאים הצבעים - ורוד, לבן ,כסף וכתום. גם  בעים נועזים וצבעוניים יותר הם אופציה טובה. על השולחנות של האורחים הקטנים נפזר ממתקים, נצנצים המתאימים לעיצוב וכל משהו אחר שימשוך תשומת לב ויעשיר את השולחן. באירוע צריך להתחשב בעובדה שחברי חתן/כלת האירוע הם עדיין ילדים, ולכן בשולחנות שלהם לא נשים כלים גבוהות, נרות דליקים, וכל מה שיכול להוות סכנה. 

 

ברית/ה

 ברית/ה היא אירוע יום, ולכן הקונספט העיצובי של האירוע יתרכז לרוב במשחק הצבעים ובקונטרסט בתחומי המפות/ מפיות, כריות וריפודים, וילונות ופרחים. הצבעים המומלצים הם צבעים פסטליים נעימים הם המתאימים ביותר למסיבת הולדת הבן או הבת. הצבעים הקלסיים הם תכלת לבן וורוד לבת, אבל מותר, כדאי ומומלץ לצאת מהקופסא ולבחור גם צבעים אחרים שאהובים עליכם.

 

מסיבת יומולדת

כאן הקונספט יהיה זורם, קליל ודינאמי צבעים עזים וחזקים בוחרים נושא הקשור ומתאימים לבעל השמחה ומשקפים אותו ואת אופיו. עדיף להתאים קו וסגנון  אחיד שיחזור על עצמו בתפאורה, בקישוטים, בעיצוב השולחן, בכלי ההגשה ואפילו בבחירת הבגדים ייצור שלמות. 

אם אתם רוצים יותר ספונטאני והרגשה יותר קלילה וכיפית תוכלו להתפרע עם עיצובים שונים. כל האופציות פתוחות והשמיים הם הגבול אירוע עסקי,

 

כנס או תערוכה

בדרך כלל  אירועי קוקטייל הם יותר מאופקים ומכובדים, וזאת הסיבה  לעיצוב  מינימליסטי בקו וקלאסי ונקי בצבעי הלוגו ומוצרי החברה. 

קיימים מגוון עיצובים גדול ביותר כמו עציוב בצבעים מנוגדים, עיצוב בצורה קלאסית וגם עיצוב מודרני, עוד עיצוב הוא אתני לפי עדה  וגם עיצוב כפרי בסגנון חוות, עיצוב בנושא מים וים. מתוכם תוכלו לבחור קוספט עיצובי ככל העולה על דעתכם –צבעים שאהבתם ,עיצוב ששבה את ליבכם, פנטזיה או חלום שתמיד רציתם. אולם האירועים שלנו פתוח לכל הצעת עיצוב ואווירה. יחד עם מעצב הבית המומחה שלנו, שיידע להתאים לכם חבילת עיצוב לייעץ לסטיילינג וצבעים משלימים ומשתלבים נלביש את האולם לפי בחירתכם וניצור את האווירה המיוחדת שלכם והכל עד לפרטים הקטנים עם יחס אישי באווירה טובה ורגועה מתוך הבנה לצרכים ולתכניות המיוחדות שלכם אנחנו פה כדי  להגשים חלומות. ולדאוג להפקה של ערב מושקע ששום אורח לא ישכח.