פרחים באולם אירועים​

פרחים באולם אירועים​

הם נותנים את כל האווירה ומעצימים את שתחושת השייכות למקום ולשמחה הפרחים עושים את העיצוב והופכים אותו למושלם בהיותם דקורטיביים ומרשימים בכל מקום שבו הם מונחים הם נותנים את החגיגיות לאירוע בטאץ' ייחודי. כשהאורחים שלכם רואים את הפרחים הם מתפעלים ומרגישים בנוח את הפרחים אפשר לשים על הבמה, השולחנות באירוע ובכניסה.

 

אם אתם מתחברים לעולם של עיצוב הפרחים ויש לכם זמן כדאי שתיקחו את הטיפים הבאים לתשומת ליבכם -

 

בשביל  להעשיר את היופי של הפרחים כדאי לשלב בין כמה סוגי פרחים - פרחים טבעיים, אמיתיים, וגם פרחים מלאכותיים, הם יכולים להיות עשויים ממשי, נייר, פלסטיק ואפילו משוקולד. כדאי לגרום לשילוב של כמה סוגי פרחים לא כדאי לגרום לגודש שמאוד מכביד על העין.

במרכז של השולחן שמים הרבה פעמים כלי זכוכית או חרס עם פרחים צפים בתוכו

 

אפשר לתת לכל אורח פרח מיד עם כניסתו לאירוע שלכם.

 

את הפרחים כדאי לשים בצורה שווה בכל מקום האירוע, על מנת שהתפאורה, הרקע והעיצוב יהיו משלימים ואחידים.

 

מומלץ להתייעץ עם מעצבת או סטייליסטית שיש לה מומחיות בסידורי פרחים כדי לקבל רעיונות לעיצובים אפשר גם להשאיר לה את מלאכת העיצוב בפרחים.

יש סגנון מיוחד שנקרא "בוהו שיק" (Boho-chic) שהוא עושה באמצעות הפרחים, אווירה נוחה, זורמת וגם וקצת היפית. בסיסו הוא החופש בו שמים את פרחים שיוצרים יחד אפקט ויזואלי מרשים בכלי הפרחים הם פרחי שדה, ענפים שונים, עשבים של תבלין וגם עלים כתוספת עיצובית משלימה ופורחת.

 

בכל עונה יש פרחים העונתיים מתאימים יש גם  פרחי אביב שאפשר ליצור איתם זרים צפופים ויפים. טיפ: בשביל להאריך את משך חיים הפרחים כדאי לחתוך את העלים מהגבעול בחלק התחתון נוגע במים.

יש אפקט לפרח החמניות. הצבע המיוחד של החמניות הצהוב החזק יוצר נוכחות בולטת ובלתי ניתנת לפספוס.

 

אם לוקחים סוגי פרחים שונים, מומלץ לקחת כמות קטנה מכל סוג בשביל לא להעמיס על העין עם עיצוב בשימוש עם סוגים רבים.

פרח מיוחד, מייד מושך את תשומת הלב של האורחים . כדאי לתת לו מקום מרכזי בשולחן, כדי שיבלוט בייחודיותו חוץ מפרחים ייחודיים יש גם את הפרחים הפשוטים והיפים- כמו חרציות. שפורחות ברוב השנה. והן עמידות עם נוכחות מרשימה.

 

בעיצוב יש את העניין של הטעם יש את מי שאוהב סולידי ומכובד, לעומת מי שמחפש דווקא את המופרעות והססגוניות של הפרחים הדבר הכי חשוב הוא שאתם תאהבו את הפרחים ותתחברו לסגנון העיצובי של סידור הפרחים על השולחן או בכניסה לאירוע או בכל מקום אחר בו שמים פרחים שיוצרים אוירה של השקעה וחגיגיות יתירה באירוע המרגש שלכם.

 

אין ספק שכל אורח יזכור את ההשקעה שלכם בסידור פרחים מרהיב ושובה לב.