אולם אירועים בסטייל​

אולם אירועים בסטייל​

אז מה זה הסטייל הנוצץ הזה שכולם מדברים עליו כל הזמן?

 

הסטייל נחלק לכמה סוגים ומתבטא בכמה דרכים. הרמה כמובן נקבעת על ידי בעלי השמחה שיכולים להשקיע תקציבים עד אינסוף ובאירועים נוצצים כאלה השמיים הם הגבול.

אז בואו נראה מה יש בתפריט של אירוע יוקרתי ומושקע במיוחד –

 

עיצוב זה שם המשחק

עיצוב יכול להיות מחיצות מיוחדות מזיקוקים בטיחותיים, מחיצות ממראות בהם האורחים יכולים להביט ולראות את עצמם המראות נותנות אשליה של מרחב כך שבמקום לראות מחיצה רגילה האורח רואה מראה יפה שנותנת לו תחושה ואשליה של אולם גדול יותר המראה נותנת גם הרגשה של חופש ושל חוסר מגבלה, מה שלא קיים במחיצה רגילה.

 

במרכזי השולחן יש מי ששם פרחים גדולים בשולחנות של האנשים החשובים הפרחים לוקחים שטח גדול מהשולחן ומעשירים אותו בצבעוניות יתירה. עוד שילוב מעניין זה שימוש בנרות אפשר לשים ביחד גם נרות וגם פרחים שביחד נותנים שילוב מנצח של שיק וסטייל שאי אפשר להתעלם ממנו. העיצוב שובה את לב האורחים

 

מנות מפוארות

כאן יש הרבה מקום לשילובים וטרנדים מובילים בעיקרון אפשר לפתוח עם קוקטייל קייצי עשיר שיכניס את האורחים לאווירת האירוע ויתן טעם טוב להתחלה, משם יש מבחר סלטים מיוחדים עם רטבים עשירים במיוחד ובעיצוב מגרה שעושה חשק לאכול יש מי שמתחיל בנבחרת דג סלומון מעוצב כפתיח לכל הארוחה. העיצוב מהווה חלק בלתי נפרד מהמנה שמוגשת לסועד ושובה את ליבו

 

העיצוב של האולם עצמו

אולמות אירועים ברמה הם לרוב בעלי עיצוב ייחודי וחדשני יש גם כאלה שיש להם עיצוב קלאסי או גם כפרי וזה כבר תלוי בסגנון של בעלי האירוע יש גני אירועים שמוקפים בצמחייה צבעונית וחיה הנותנת הרגשת חופש ומרחב.

 

גם התאורה היא חלק חשוב ברמת האירוע שהאולם מציע בולם ברמה מביא תאורה חכמה וחדשנית שנותנת את המרכז ומפנה את תשומת הלב הכללית לרחבת הריקודים בו בזמן היא נותנת אווירה טובה לאורחים הבאים בשערי האירוע.

 

מעבר לעיסוק בחזות החיצונית של האולם והיופי שלו עם שירותי העיצוב שהוא מציע חשוב גם לשים דגש ולדעת לבחור אולם שנותן שירות טוב שיש לו מלצרים אדיבים שיתקתקו את המנות ויעשו הכל לשביעות רצונם של האורחים ובעלי האירוע.

 

מומלץ ביותר לשאול אנשים שערכו אירוע באולם שבאים לחגוג בו, כך יש אינדיקציה טובה לראות האם האולם באמת מתאים לכם ויענה על כל הדרישות שלכם בקשר לאירוע המרגש שלכם.