אולם לחתונה בירושלים | חופה באורכדיה

אורכדיה הינו אולם לחתונה בירושלים הממוקם בתלפיות, באולם מתחם חופה מפואר, רחבת ריקודים עגולה מרווחת, תפריט עשיר ומגוון, עיצוב בהתאמה אישית, דיג'יי מקפיץ, תפאורה ותאורה עם טכנולוגיה חדישה ומתקדמת, ועוד. חתונה זה אירוע גדול של פעם בחיים, ולכן צריך להיערך לקראתו בצורה הטובה ביותר, כדי לקבל את הערב שתמיד חלמתם עליו בנגיעה חלומית.

 

 

דגשים וטיפים לחתונה מוצלחת 

 

כסא כלה

הדבר הראשון שהאורחים רואים הוא הכיסא שעליו יושבת הכלה, לכן כדאי שהוא יהיה מרשים ויפה, לא רק בשביל האורחים. בראש ובראשונה בשביל הכלה ובשביל התמונות, זה מצטלם נהדר ומוסיף הרבה. לכיסא כלה אפשר להוסיף עיצובים בסגנונות שונים - עמודי תאורה מקדימים שיוצרים שביל מואר עד לכסא. מסביב לכסא אפשר לעטר בפרחים חיים או פרחי משי.

 

הפרחים יכולים להיות מאחורי הכלה כמסגרת ססגונית או גם על העמודים המובילים לכסא הכלה. מאחורי הכלה שמים בדרך כלל בד בצבעי לבן\שמנת בעיצובים שונים שמתאימים לחתונה 

כדאי שצבע הפרחים ישתלב ויהיה מאותה קשת הצבעים של זר הכלה, כדי שבתמונות תהיה הרמוניה בין הכלה לעיצוב מסביב. אפשר גם לשים כדים ועמודים מיוחדים ליד כסא הכלה או להגביה אותו עם מדרגות

 

חופה

בעיצוב חופה יש המון אפשרויות הכל תלוי בטעמכם ובתקציב שייעדתם מראש. יש את החופה הקלאסית שהיא בעיצוב מינימליסטי של בד לבן פרוש, כמובן שאפשר תמיד להוסיף דברים משלימים שישדרגו את העיצוב. מבנה החופה יכול להיות ריבועי, מלבני או עגול ועליו אפשר לשים פרחים לקישוט ועיטור. אפשר להאיר את בסיסי החופה עם מנורות פנימיות ליצירת אווירה קסומה ולהדגשת החופה - במיוחד בלילה, שאז שהאורות בולטים במיוחד. את טקס החופה תוכלו לערוך אל מול ים או בריכה, באולם סגור או תחת כיפת השמיים.

 

הכל נתון לבחירה בהתאם לתנאי האולם שבו ייערך האירוע כחלק מההיערכות לאירוע כדאי שתוודאו שיש מספיק מקום למלווים ולמוזמנים בדרך לחופה, שלא יצטרכו להצטופף ולהידחק. אם אתם רוצים עיצוב משלים אפשר להתאים את הכיסאות של האורחים לעיצוב החופה, כך שמתקבלת תמונה נהדרת ומושלמת לזיכרון של אירוע מושקע ויפה.

 

ליווי לחופה - מומלץ במיוחד ללוות את החתן והכלה לחופה עם כנר או נגן שיעשה את האווירה והיפוך אותה למרגשת ושמחה תזמנו שעה מדויקת להגעה. למידע נוסף אודות מתחם החופה שלנו.

 

אורכדיה אירועים | אולם לחתונה בירושלים

מחפשים אולם לחתונה בירושלים? יש לנו מבצע בשבילכם: 053-6113807

אולם לחתונה בירושלים - אורכדיה
אולם לחתונה בירושלים