בר מצווה במקומות מיוחדים​

בר מצווה במקומות מיוחדים​

לכל מקום יש את הייחודיות שלו לקביעה הזאת אין מתחרים כי לכל אחד יש טעם אישי משלו יש מי שאוהב פשטות וסנדרטיות, ולכן את האירוע שלו הוא יערוך במקום צנוע ורגיל במו אולם אירועים כמו כולם יש את מי שרוצה להשקיע ולתת יותר ולכן הוא יבחר לעשות אירוע במקום יותר נחשב.

 

יש גם את אלה שרוצים לעשות משהו לא שיגרתי בכלל במקום לא רגיל לא אולם אירועים ולא גם אירועים האירוע שלהם יהיה משהו מיוחד שכולם ידברו עליו לאורך זמן הוא יהיה יוצא דופן ובולט כזה שיישאר חקוק בזיכרון לאורך ימים ושנים אז איך הם עושים את זה?

יש מי שעושה בר מצווה בכותל עצמו עם תהלוכה של מלווים מסביב לחתן הנרגש לאחר מכן הם פונים לאולם המשקיף לרחבת הכותל המערבי אול חילופין אם יש להם כיס עמוק אז גם יש את אתר שנמצא ממש סמוך למקום ומציע מקום גדול עם רחבה. אזהרה שלנו ; התענוג שמור לבעלי ממון

 

אז יש מלא אפשרויות לערוך בר מצווה מסוג אחר יש מי שעושה בר מצווה בחיק הטבע שם בינות לעצים ולשבילים חוגג החתן עם משפחתו או עם חברים ויש גם את אלו שמוותרים על הטכס לטובת טיול של חתן הבר מצווה עם חברים – זה כבר לא מקובל וגם קצת תמוה כי מה יזכור הנער בהיותו גדול? טיול טרקטורונים או טיול מסוג אחר עם חברים?

 

הרי את זה יהיה לו כל החיים אבל בר מצווה יש רק אחת ורק פעם בחיים לכן ההמלצה החמה היא לערוך בר מצווה בטכס אפשר לעשות אותו בצורה מקורית אך לא כדאי להיסחף מידי לפעמים כל המיוחד הזה סתם מיותר ולא נצרך ורק מעורר קנאה בין חברי החתן שלא תמיד יכולים להרשות לעצמם להגיע לכזו רמה ובאמת חבל להתחיל את חיי החברה של הנער בחריגה חברתית זה לא נקודת פתיחה מומלצת בכלל.

 

אז מה נשאר לנו? נשאר את האולם הרגיל אליו אפשר להוסיף צבע עם פרחים חיים, אגרטלים צבעוניים ועיצוב מיוחד שישדרג את האווירה לבלי היכר גם זה טוב עוד אפשרות היא לערוך את האירוע בגן אירועים כדאי מאוד לבדוק לפני מה המצב הכללי והלך הרוח בכיתה של הילד לא כדאי לחרוג מידי מהכיוון הכללי שהנורמה החברתית המקובלת.

 

נכון שאתם נורא אוהבים רמה מסוימת אבל חשבו גם על הילד- הנער שלכם שנכנס עכשיו לחיים הבוגרים שלו ומתחיל להיות גדול אתם רוצים לתת לו את הטוב ביותר זאת אומרת שלפעמים צריך להתפשר לשני הכיוונים – להשקיע יותר וזה לא חייב לעלות הרבה או לחילופין לבעלי הממון להוריד קצת ברמה של האולם. גם אם זה פחות נחמד תדעו שהשקעתם בדבר החשוב ביותר שיש לכם – הילד שלכם