תאורה באולם אירועים​

תאורה באולם אירועים​

אז לפעמים קצת  נדמה שהיא די שולית עומדת לה בתקרה למעלה ושולחת מידי פעם הבזקי אור בדרך כלל לא מסתכלים עליה מאוד ומי זאת? על מי אנחנו מדברים? על המנורה שמוצבת בתקרת האולם ומאירה לכולם.

 

אז זה לא חייב להיות ממש מנורה זה יכול להיות גופי תאורה סביב המאירים על כל הסביבה זה יכול להיות גם השילוב של מנורה גדולה במרכז האולם ולצידה גופי תאורה הפזורים על פני נקודות שונות באולם אירועים.

 

כך או כך תאורה היא דבר חשוב שאי אפשר להתעלם ממנו היא עושה את האווירה של האירוע ומשנה אותה לפי הקונספט הנבחר תאורה נכונה תגרום לאורחים שלכם הרגשה טובה ותיתן להם מרחב אישי רב התאורה גם גורמת להם לרצות לרקוד בשביל חתן וכלת האירוע.

זה לא משנה איזה אירוע – ברית או בריתה בר או בת מצווה או חתונה חגיגית ושמחה בכל במקרים תאורה טובה משחקת לטובתכם ומשנה את פני האירוע לטובה או שלא...כדי שתהיה תאורה טובה צריך לדעת לתכנן אותה מראש בצורה חכמה ונבונה ולבנות אותה בצורה שתייעל את השהות במהלך הערב של האירוע.

 

תאורה טובה תיתן לסועדים שלכם הרגשה טובה ותיאבון לאכול בשקט גם בנושא הזה יש טרנדיות רבה שמכתיבה אופנות שונות בתחום התאורה הטרנדיות היא לא רק בבגדים אלא בכל תחום בחיים וגם כאן היא נכנסת לפעולה וסוחפת אחריה הרבה אולמות.

 

אז הטרנד החם שהולם באולמות הוא תאורה חשוכה אם אתם מתחברים לזה או שלא זה כבר עניין של הטעם האישי שלכם לתאורה החשוכה כמו בכל דבר יש יתרונות וחסרונות ושני צדדים למטבע הצד המואר והחיובי של תאורה כהה הוא הרגשת האינטימיות שחושך עושה הרגשה נעימה, וזאת הסיבה שבברים רבים שמים תאורה חשוכה כדי ליצור הרגשה חופשית ונעימה התאורה נותנת הרגשת קלילות ופתיחות.

 

מצד שני תאורה כהה עושה חושך בעיניים וצריך להתאמץ לראות מה יש בפנים יש לה גם משהו קצת פחות חגיגי ומואר היא כן יוקרתית אבל פחות נוחה אם סבתא שקשורה לאירוע מגיעה יהיה קשה לה להתמצא בחושך של האולם גם בחושך יש משהו מגביל כי לא מרגישים את תחושת המרחב של מקום גדול לרקוד.

 

אז אפשר לבחור אולם קצת חשוך אם אתם אוהבים אינטימיות והרגשה של פתיחות לאורחים שלכם ואפשר גם אולם מואר עם נברשת או עם מלא גופי תאורה הפזורים סביב ומאירים את האולם. יש גם אולמות אירועים ששמים בכניסה תאורה צבעונית ומגוונת וגני אירועים שמציבים בשביל המוליך לגן מנורות צבעוניות קטנות.

 

אפשר גם לשים מפלי מים מוארים וגם לפידים בוערים הנותנים ומשווים מראה עתיק למקום גם שביל של נרות דולקים עד למקום האירוע יוצר חוויה לאורחים הרבים הבאים לאירוע שלכם.