מפות באולם אירועים​

מפות באולם אירועים​

כולם רוצים אירוע בסטייל הסטייל הגדול מורכב מהדברים הקטנים או כמו שאומרים התחכום שבפשטות אז על השולחנות הערוכים יש כלים יפים שמחכים לסועדים הרבים עיצוב מהמם לאולם ו... את המפות על השולחנות.

 

המפה שעל השולחן עושה את כל הלוק ומשלימה את ההופעה של השולחן ההתאמה שלה לצבעים באולם הופכת אותה לאטרקטיבית יותר ויותר ונותנת צבע אחר לאירוע שלכם. אין ספק שבחירת מפה היא דבר עדים ומורכב, שכן צריך לדעת להתאים את הגוון המדויק ביותר לעיצוב הכללי.

 

אם תבחרו מפה בצבע שאינו מתאים לעיצוב הכללי זה לא יראה טוב וגם יהרוס את כל העיצוב של האולם לכן הבחירה פה היא בדקויות עדינות ביותר שמתבטאות בניואנסים שנראית בעין מקצועית ואפילו גם בעין רגילה.

 

קשת הצבעים מתחלקת באופן ברור ולהתאמה ביניהם יש חשיבות מכרעת על כל עיצוב הערב שלכם יש את הצבעים העדינים שהם גווני פוקסיה, סגול לילך לבן וגם שמנת ואפילו תכלת עדין מצטרף לחגיגה.

 

ההמלצה היא לעשות את השילוב בצורה הטובה ביותר ושלא תהיה חוסר התאמה בין הגוונים של הצבעים וזאת הטעות שהרבה אנשים עושים כשהם עורכים את האירוע שלהם – הם מערבבים צבעים שבכלל לא קשורים האחד לשני ויוצרים פסיפס של בלילה צבעונית ולא קשורה כמובן שזה משפיע על כל מהלך הערב ונותן אווירה אחרת וקצת פורימית של חוסר סדר שלא בטוח שזה מה שאתם רוצים באירוע שלכם.

 

הכי חשוב זה מה אתם רוצים להעביר לאורחים שלכם איזו אווירה אתם רוצים שתהיה באוויר אווירה מחשמלת, אווירה נינוחה ורגועה או מקפיצה וסוערת אז זה תלוי בכם והצבעים משקפים את ההעדפה שלכם כמובן שיש מקום לטעם האישי שלכם אבל קחו חוות דעת טובה מאיש מקצוע שמתעסק בתחום שיידע להמליץ לכם על צבעים שמתאימים לאירוע שלכם לפעמים כן אפשר לעשות צבעים מעניינים ולשחק ביניהם אבל זה לא מתאים לכל אירוע ולכל אחד.

 

אם אתם רוצים אווירה מכובדת לא תוכלו לשים צבעים מסוג מסוים ליצירת אוירה נינוחה השתמשו בגוונים עדינים כמו של פרחים הגוונים יכולים להיות ורוד עתיק לבן שמנת וכל צבע הבא במתכונת עדינה את הצבעים העדינים אפשר לשלב עם צבעים יותר חזקים באותו גוון או מאותה משפחה של הצבעים שימו לב לא להיסחף מידי וגם כאן שאלו איש מקצוע או מישהו שאתם סומכים על טעמו האישי מאוד האם השילוב של שני הצבעים מוצלח או שהוא רק מבלבל ולא נותן את הטאצ' המיוחד לאירוע שלכם.

 

בכל מקרה כדאי שהאירוע שלכם יהיה בגוונים משלימים כי זה יוצר מראה אחיד והרמוניה מושלמת עם צבעים משלימים שעושים את האווירה הטובה.

 

אז הכל מוכן ומחכה לאירוע המיוחד שלכם נשאר לכם רק לבדוק את ההתאמה של הצבעים תוכלו לתת מבט לפני הכניסה לאולם וגם לשאול כמה חברים מה דעתם.