העיצוב המיוחד שלנו​

העיצוב הוא בעצם הכל זה הדבר הראשון שהאורח רואה. בעיצוב יש גימיקים ודברים שגורמים לאירוע להפוך לחוויה שתיזכר לטובה במשך זמן רב. עיצוב טוב הולם את כל סוגי האירועים – החל מאירועים פרטיים, אירועי בוטיק וכלה באירועים עסקיים, העיצוב בא ביחד עם יופי ואסתטיקה, דמיון חופשי ומשוחרר ואלמנטים עיצוביים גונבים את ההצגה ונותנים את הטון וההרגשה. העיצוב בעיקרו 'מוליד' את האולם מחדש ונותן לו את המראה והאוריה שרוצים לתת לאורחים הבאים . 

 

עיצוב שולחנות 

חלק בלתי נפרד מעיצוב שולחן הוא עיצוב הכיסאות שמשלים את ההופעה. עיקר העיצוב הוא מרכזי שולחן שיכולים להיות אגרטלים גבוהים, קנדלות, עיצובי פרחים וקישוטים נוספים ליד הצלחות של הסועדים.

 

עיצובי אווירה

יכולים להיות בלונים בצורות שונות ובדמיות המעשירות את האירוע והופכות אותו לשמח יותר

 

עיצובים בפרחים

 מסוגים  שונים. חיים או פרחי משי מלאכותיים סידורי פרחים נותנים הרבה להרגשה החגיגית ולהדגשת היופי של האולם, ולכן לא כדאי לוותר עליהם גם אם הם תופסים מקום  על השולחן. כדאי לשים סידורי פרחים במרווחים זהים לאורך השולחן באמצע ולידם נרות צבעוניים צפים בכלים קטנים. חשוב ביותר שסידורי הפרחים לא יהיו גבוהים, בשביל שלא יפריעו לקשר עין בין האורחים. קישוט בפרחים בגוונים בהירים ידגישו את  התחושה של הזוהר והההתחלה שהולמת ביותר את האווירת החגיגית. גם סידור פרחים חיים בגווני פסטל משדר רכות וזה יכול להיות בחירה טובה מאוד. מומלץ לא לשים הרבה מאוד סוגים אלא לבחור סוג אחד או לכל היותר שני סוגים בשביל לקבל הופעה נקיה וחגיגית –כמו זר סחלבים, ורדים או שושן צחור שערוכים בצורה טובה יתנו תוצאה יפה ומושכת מאוד. 

 

קישוט רכבי חתן כלה 

נסיעה לחתונה ברכב חתונה מקושט בקישוטים שונים היא  הצרה פומבית  על נישואיכם הקרבים ומגדילה מאוד את ההרגשה החגיגית. נסיעה ברכב חתונה ריק שאינו  מקושט לא גורמת לכם להרגשה שונה מסתם עוד יום רגיל ולא, ואינה מושכת מבטים. דבר חשוב הוא להתאים את  קישוט המכונית שאיתה באים לחתונה לצבע הרכב יש משמעות רבה. אם רכב החתונה הוא בצבע לבן כל צבע שנקשט אותו ייראה מואר וצבעוני. יש אופנים רבים לקישוט רכב חתן כלה, וגם עיצובים מודרניים ולא שגרתיים לצד עיצובים רגילים וישנים. קישוט רכב חתונה עם פרחים חיים כבר לא הולך. מכונית מקושטת לחתונה מושכת תשומת לב רבה ואנשים מבינים את החשיבות ההתאמה האסתטית של הרכב המקושט לשאר האלמנטים בחתונה מוסיפה המון ומצטלמת נהדר. חתנים וכלות רבים מתאימים מראש את הנושא או את הצבעים לכל בשלב הראשוני של העיצוב יושבים  וחושבים על רעיון מרכזי  שעל פיו יתנהל כל האירוע, זה יכול להיות בסגנונות שונים לפי בחירה חופשית, כמו סגנון כפרי איטלקי, ברזילאי או עיצוב נקי ללא אלמנטים בולטים, אם רוצים אפשר גם עיצוב מודרני לחחל האולם. יכול גם להיות גם כל רעיון אחר שנבחר מראש ומותאם לכם. בכל מקרה אתם רוצים  להפתיע את האורחים הרבים שלכם ולגרום להם לחוויה לא רגילה. אחרי שבחרתם את  הקו העיצובי והתכנון  זה הזמן לעבור לשלב השני, בו מתכננים את הצבעים לחלומות ולפנטזיות הגדולים שלכם ומלבישים אותם על המציאות כדי שיתנו את הלוק המושלם הרצוי באירוע המיוחד שלכם. והשלב הסופי הוא פריטים קטנים ומשלימים, שנותנים את הפיניש להופעה וכוללים את הדברים קטנים, שעושים את האירוע הגדול.  באולמי אורכדיה תוכלו לעצב לכם ערב מושלם!