בלונים בשולחנות אולם אירועים​

בלונים בשולחנות אולם אירועים​

הוספת בלונים ועיצובם על שולחנות באולמות אירועים נעשה פופלארי יותר ויותר. הבלונים מוסיפים אוירה חגיגית וצבעוניות לאולם ולשולחנות וכך היא מעשירה ותורמת להצלחת האירוע.
אפשר לקשור מספר בלונים יחד או לקשור אותם על חוטים לשרשרת של בלונים ולתלות על הקירות  או להניח בשולחנות ואף ניתן לעצב את הבלונים שיתאימו ויקשטו את החופה בחתונה או בהפרחת בלונים המלווה את האירועים והחגיגות. את הבלונים ניתן לנפח בעזרת משאבה אויר או בגז הליום שירחפו באוויר. אמנות הבלונים נעשית ע"י קיפול או סיבוב לעיצוב בלונים ארוכים ולצורות מגוונות, חיות, פרחים, לבבות וכו'. 


הבלונים עשויים מלטקס. ליצור הבלונים מוסיפים ללטקס חומרים אשר מיצבים אותו, שמנים, מים ופיגמנטים הצובעים את הבלון. אח"כ התערובת נכנסת למיכל פתוח שבו יש תבניות המצופות בחומר  הגורם ללטקס להיצמד לתבנית. וכך נוצר הצורה של הבלון. בלונים איכותים הם בעלי עובי דופן צריך אחיד. בכדי שעובי הדופן יהיה אחיד התבנית מסתובבת על צירו כדי לשמור על אחידות עובי הדופן.


לכל בלון ארוך יש סימון שמגדיר את הגודל שלו ואת החברה המייצרת. הסימון הוא אות ומספר, לדוג': "260Q" - הספרה הראשונה היא קוטר הבלון באינץ כאשר הבלון מנופח, שתי המספרים אח"כ הם  אורך הבלון באינצ'ים כאשר הבלון מנופח לכל אורכו.
160 :"ספגטי". בלון ברוחב של אחד אינץ  ובאורך של 60 אינץ'
260 : הנפוצים ביותר, ברוחב של 2 אינץ' ובאורך של 60 אינץ'
321 : "גוף דבורה"  קצה הבלון צבוע בשחור.  משמש להכנת דבורים וציפורים.
350 : ברוחב של 3 אינץ' ובאורך של 50 אינץ'
646 :  ברוחב של 6 אינץ' ובאורך של 46 אינץ'.​