אולמות בירושלים | האירועים שלנו

אורכדיה אולמות בירושלים נותנת לכם את כל האופציות לעריכת אירוע תחת מטרייה אחת,

כאן תוכלו לחגוג בשמחה כל אירוע קטן או גדול יחד עם הצוות המנוסה שלנו שייתן את האווירה והטעם הבלתי נשכח של ערב חלומי בנגיעה המיוחדת שלכם.

 

בכל אירוע, קטן או גדול יש לכם אולם שמחכה רק לכם להתאים לצרכים שלכם לשמחה שלמה ולחגיגה בלב שקט וקל. באולמי אורכדיה תוכלו לערוך בריתות, אירוסין, חינה, בר מצוות וחתונות. לכל אירוע יש צרכים שונים. מתוך הבנה לצרכים שלכם נוכל להתאים לכם במדויק את האולם, לתכנן מראש ולהמליץ לכם על סגנון עיצוב ועל סדר וארגון נכונים, כדי שהאורחים שלכם ייהנו באירוע שלכם. 

 

טיפים ודגשים לחתונה

 

  • אם יש לכם 300 אורחים מוזמנים צריך לקחת בחשבון תמיד חריגה של עד 10% כלומר 330 מקומות ישיבה, ו 330 מנות, מכיוון שאורחים יכולים להפתיע אתכם, אלא אם כן הכל מסודר בצורה כזו שזה לא יכול לקרות. 

 

  • דאגו שהצלם יהיה נוכח תמיד היכן שאתם צריכים אותו, בסופו של דבר נשארים לכם התמונות והסרטונים מהאירוע שיזכירו לכם את החוויות והזיכרונות מהרגעים החשובים ביותר בחייכם. 

 

  • קבעו הכל מראש, אם אתם מוצאים הסעות או אוטובוסים אל האירוע שלכם, מנו אדם אחד שיהיה אחראי על כך מא' עד ת', אתם לא רוצים להתרוצץ בזמן האירוע בגלל תקלות קטנות וגונבות פוקוס. 

 

  • ביום החתונה השאירו מישהו בבית כגון בייביסיטר או מכר שאתם סומכים עליו כדי למנוע פתחון פתח לפריצה. צאו חצי שעה לפני הזמן שקבעתם, כדי שתוכלו ללכת בנחת ובשלווה, בשביל שיהיה לכם מספיק זמן כדי לתת לאורחים שלכם יחס טוב, לדבר איתם, ולקדם אותם בברכה לפני הלחץ של החופה. והכי חשוב - חייכו חיוך גדול ומאושר זה היום המיוחד שלכם!

 

 

אולמות בירושלים - ברית/ה

 

כמעט כולם יודעים אם יוולד להם בן או בת, אך למרות זאת לפני שקובעים ברית צריך חוות דעת של רופא שמאפשר שהכול תקין ושניתן לעשות ברית בזמן, כשמדובר בברית אין כל כך הרבה זמן להיערך, צריך לסגור הכל במהירות, אולם, מוזיקה, צלם, או כל דבר מיוחד אחר שתרצו שיהיה באירוע שלכם. ולכן צריך מראש לחשוב על הכל ולהיערך בהתאם. 

 

אנו באורכדיה עשינו כבר מאות אירועים ובריתות, נדע לעזור לכם להתכונן ולעצב את האולם בהתאמה אישית על פי רצונכם. את תפריט האוכל, תפאורה ותאורה, זמנים, ועוד. 

אולם לחינה בירושלים

 

אולם לחינה ובכלל צריך להיות מעוצב בצבעוניות ובאווירה מתאימה. העיצוב של החינה הוא בדרך כלל חופשי, בגלל שהוא בקונספט מסיבתי. תוכלו לבחור צבעים כרצונכם ולטעמכם כיד הדמיון הטובה. מומלץ לא להגזים ולראות לפני התאמה מוחשית של צבעים, כך תדעו להתאים ביניהם, ליצירת אווירה ססגונית ושמחה. 

 

 

בר מצווה / בת מצווה

 

כשמדובר בבר מצווה ובת מצווה יש לקחת בחשבון את רצונם של בעלי השמחה, החתן וכלת הבר מצווה. מכיוון שמדובר בילדים יש להתכונן בהתאם, וליצור אווירה מתאימה ומעניינת, בן אם מדובר להוסיף אטרקציות, לעשות בר מתוקים, כמובן שהתפריט הוא שונה, זמנים, תכנים, עיצוב, ועוד. יש לקחת הכל בחשבון מראש, ולהתכונן בהתאם. אנו עם ניסיון של יותר מ 20 שנה ואלפי אירועים נדע לייעץ לכם, ולהתאים לכם אירוע בר או בת מצווה מותאמים אישית. 

 

 

אולמות בירושלים לאירועים עסקיים

 

אם אתם רוצים לערוך אירוע ביום \כנס לחברה\אירוע עיסקי שיקדם את המטרות שלכם. תוכלו להשיק מוצר חדש, להראות אותו לקהל המתעניינים או לתת לעובדים בוקר גיבוש מהנה. בכל מה שתבחרו האולם שלנו עומד לרשותכם לכל מטרה עם נוף מדהים שעושה את ההרגשה הטובה, ובמיוחד ביום כשהשמש זורחת ואז אפשר לראות כל פרט ופרט מהנוף הנשקף מהחלון. בתוך האולם עצמו מקום רב לכיסאות ולשולחנות.

אולמות בירושלים - אורכדיה

עיצוב בהתאמה אישית

אולמות בירושלים - מתחם חופה אורכדיה

מתחם חופה - עיצוב מותאם אישית

אולמות בירושלים לכל סוגי האירועים
אולמות בירושלים לברית

עיצוב מתאם אישית בברית 

אולמות בירושלים לחינה

חינה באולם אורכדיה