אולמות בתלפיות | אורכדיה תכנון אירועים​

סיכת בטחון, שהשובל יהיה במקום, הזווית של הצילום ושהאור יהיה על הפנים בצורה מושלמת אירוע גדול מתחיל בפרטים הקטנים.ולכן אנחנו כאן, באולמי אירועים אורכדיהכדי לתכנן מראש את האירוע שלכםיחד איתכםנאפיין את האירוע לקבלת התאמה מרבית לצרכים שלכם נתכנן את אופי האירוע, האווירה הרצויה כמות האורחים  שמות על השולחנות מיקום האורחים, שירות מהיר ונגיש לכל סועד. בעזרת הצוות הקולינרי שלנו נייעץ לכם בבחירת המנה המתאימה מתוך מגוון תפריטים ממטבחים בסגנונות וברמות שונות עם אופציית שדרוג מיוחדת המעשירה כל מנה.

 

לאירוע שלכם יש את הטעם שהוא רק שלכם, הייחודיות והטאץ' שאתם נותנים לו, ולכן חשוב לתכנן מראש כל פרט קטן כגדול  כי ארגון נכון זהו בסיס טוב לכל ההמשך. הארגון והתכנון יחסכו לכם זמן מיותר וייתנו לכם את הזמן ליהנות בשמחה שלכם בלי דאגות ובשקט נפשי כשאתם יודעים שהכל זורם כמו שצריך וכמו שתוכנן לפני הערב כדי שהכל יהיה ברור  ומובן נציע לכם את כל האפשרויות הטובות והמתאימות ביותר לאירוע שלכם נשב יחד אתכם  באופן אישי אחד על אחד ונעקוב על כל הסדר של הערב על מנת להפיק מהאירוע שלכם את המיטב בצורה המשתלמת ביותר.

 

נפרט כמה דגשים חשובים לאירוע:

 

כמות המוזמנים

צריך לתכנן את כמות האורחים. כדי להתאים את כמות האוכל, ושלא ניתקע בלי מספיק מנות לכולם. מצד שני אין צורך גם להפריז בכמות המנות איך נדע כמה מנות להזמין? ההמלצה היא לקחת טווח בטחון של 15% מעל מספר האורחים.קחו בחשבון שבאירועי חורף אורחים נוטים יותר להיעדר מאשר באירועי קיץ.

כדי לחסוך עוגמת נפש והוצאה כספית מיותר התקשרו לוודא הגעה בטלפון\מייל\הודעה למוזמנים.

 

בחירת התפריט

לכל אחד יש טעמים שונים מאד באוכל.אתם רוצים לקלוע לטעם של האורחים וגם לטעם האישי שלכם איך לשלב בין שני הדברים? חוץ מהמלצת השף קחו את המאכלים האהובים עליכם, שהייתם בוחרים במסעדה, וכמובן שלא נשכח את האורחים.

 

נסו לחשוב כמה מהאורחים שלכם נמנעים ממתוקים ומעדיפים פירות או עוגיות פריכות במקום עוגות עשירות, מי מהם צמחוני, רגיש או אלרגני וגם על הילדים שיעדיפו אוכל פחות מתובל ולכן נוכל להתאים להם מנת ילדים

 

להרגיש בנוח באירוע

אחרי שגמרתם והגעתם לסוף - תכננתם את האירוע, כמות המוזמנים, תקציב עברתם טוב טוב על התפריט ,בחרתם את האוכל האהוב עליכם ודאגתם להכל.

מגיע החלק הכי חשוב, שהוא הרוגע הנפשי שלכם.

 

אחרי כל הלחץ של ההכנות הגיע הזמן שגם אתם תיהנו ותרגישו משוחררים האורחים שלכם ירגישו את הרוגע ואת תשומת הלב שאתם נותנים לכם כי אתם בראש שקט שהכל מסודר על הצד הטוב ביותר.נשמח לתרום לכם מהידע ומהניסיון העשיר שלנו. יחד נתאם ציפיות, ונרד לפרטים הקטנים כדי לתת לכם את המקסימום, לאירוע קסום ובלתי נשכח .