פרחים יפים באולם אירועים​

פרחים יפים באולם אירועים​

אין ספק שבכל אירוע הפרחים נותנים את הפן הייחודי של הערב עם צבעים מהממים וריח רענן שמשדרג את האווירה בכמה רמות המון אנשים בוחרים לערוך סידורי פרחים באירוע המיוחד שלהם סידורי פרחים טובים באולם אירועים וגם בגן אירועים.

 

בכל סידור יש להתחשב בצבעים הכלליים של האולם, ואז נוצרת חגיגה אמיתית של הרמוניית צבעים שמעוררת התפעלות בקרב כל אורח שבא לאולם ונפעם מהיופי החי והצבעים המשתלבים והמתאימים ומהתפאורה שעושה חשק להישאר ולא לשכוח את האירוע המטופח והמושקע.

לכל סוג של פרח יש ביטוי שונה לא כל פרח מתאים לראירוע שלכם גם אם נראה לכם שסיגלית היא הדבר הכי יפה שיהיה באולם כדאי לכם להתייעץ עם המעצבת לפני שאתם שמים את הפרח על שהולחן גם בנושא של התאמת צבעים יש עניין לשאול לפני ששמים יש צבעים טרנדיים של פרחים וכדאי להתעדכן במגמות המובילות כדי להתאים את עצמכן לסטייל הכללי.

 

אך זאת לא חובה אם נורא אהבתם את הצבע הצהוב גם זה יתקבל בברכה גם אם בחרתם לעצב בעצמכם מבט של עוד עין וחוות דעת נוספת יעשו את ההבדל לטובתכם ויתנו לכם אפיקי מחשבה שונים ופתיחות לרעיונות והצעות מעניינות ומגוונות.

 

הסוג של הפרחים חייב לבוא בהתאמה לשולחן ולמי שיושב עליו לדוגמא; אם יש שולחן כבוד כדאי לשים עליו זר ארוך שבא בצורה מעוגלת ותופס נוכחות רבה הפרחים יכבדו את היושבים בשולחן ויתנו להם הרגשה חגיגית של אירוע מושקע במיוחד.

 

מומלץ לשים גווני סגול עם שילוב של פרחים לבנים בחתונה ניתן להתאים את התפאורה של סידורי הפרחים מאחורי הכלה ולזר של הכלה לסידורי הפרחים על השולחנות סידור כזה יבטיח מראה מדהים של קו אחיד לכל אורך האירוע העיצוב המיוחד ייתן את הטאצ' לאירוע שלכם.

יש מי שרוצה לערוך אירוע בגן אירועים וגם שם סידור פרחים משנה את כל האווירה יש בגן אירועים תחושה יותר קלה ומשוחררת של חופש בגלל הטבע שעוטף, האוויר הצח והפתוח והמיקום הנהדר כשעושים אירוע בטבע כדאי לבחור צבעים טבעיים שידגישו את המקום וישתלבו אתו בצורה הטובה ביותר.

 

לגבי ערבוב צבעים גם אם אתם מאוד אוהבים כחול, סגול ואדום זכרו שלא תמיד מה שאתם אוהבים מתאים בפועל וגם את אתם מערבבים צבעים צריך לעשות את זה במומחיות רבה כדי לא לקבל אפקט מוגזם ומידי רעשני כדאי לכם לבחור 2 צבעים מובילים שאותם תשלבו בקונספט העיצובי שלכם הצבעים אמורים להשתלב אחד עם השני בקו אחיד ונקי.

 

אז הכל כדי שיהיה יפה ומהמם אבל הכי חשוב זה לשמוח באמת מכל הלב ולקוות שהאירוע יהיה מוצלח במיוחד שלא יהיו שום תקלות במהלך הערב, שהכל יעבור בשלום ושתהיה רק נחת להורים ולכל החברים שבאו לחגוג ולשמוח ביום המיוחד הזה.