נעלי חתן מתאימות לאולם אירועים​

נעלי חתן מתאימות לאולם אירועים​

עליים יפות ונוחות הן חלק מהופעה כובשת, ומהוות נדבך מרכזי ועיקרי במיוחד בהופעת חתן מושלמת ויפה  כדי שלא תמצא את עצמך מפספס את הכוס או מדדה על הרחבה באולם אירועים.
הבאנו כאן כמה טיפים לבחירת נעלי חתן. 


חשוב לבחור בנעל איכותית, מחברה טובה חשוב שהנעל תשתלב היטב עם הבגדים, שלא יהיו שני דברים נפרדים לגמרי. הנעליים  צריכות להיות יפות ומתאימות למראה החליפה על מנת ליצור הרמוניה ויזואלית.


נעלי חתן צריכות להיות נוחות. הנוחות חשובה יותר מהמראה, גם אם נעליים מסוימות מצאו חן בעיניך אבל הן לא כל כך נוחות, כדאי לוותר עליהן! אפשר למצוא נעלי חתן שיתאימו מבחינת המראה ומבחינת הנוחות לא צריך להתפשר, ויש עוד המון סוגים רבים ומגוונים. הנעלים הללו ילוו אותך שעות ארוכות בערב החתונה, ולכן הן חייבות להיות נוחות במיוחד.


עוד דבר חשוב נוסף הוא שהנעל לא תיראה מגוחך, כלומר שתתאים גם לסגנון האישי שלך. חתן בדרך כלל יבחר בנעל יוקרתית וירצה להמשיך ללכת עם הנעל גם אחר כך. אם הנעל  עשויה מחומרים לא טובים ומחוברת לא טוב, הבלאי שלה יהיה מהיר. 


לפעמים דווקא הניגודיות בין מראה חליפה אלגנטי ונעלי חתן ספורטיביות או 'חצופות' יוצרת את הטוויסט הנכון והמראה המושלם. נעלי חתן זאת ההזדמנות לתת דרור לביטוי אישי וליצירתיות. מי שרוצה משהו מיוחד, לא יומיומי, בוחר בנעל שיש לה הופעה, אפילו שהיא תגביל אותו אחר כך בצבע שלה או במראה שלה.


אפשר לחוש את הנעל, לראות אם היא עשויה מחומרים אמתיים, ושלא יביאו לך נעל העשויה כולה מחומרים סינתטיים מחממים ולא נוחים לנעילה. חשוב שהנעל תהיה איכותית מעור. הגפה לא חייבת להיות מעור, רמת החיבור בין החלק העליון לגפה חשובה ביותר. חלק חשוב הוא בטיחות ועובי הסוליה - בעת בחירת נעלי חתן חשוב לשים לב לגמישות הסוליה, עובייה ואיכותה. שים לב שהן לא מחליקות ובטיחותיות, יש לך עוד כוס לשבור במהלך הערב...


סגנון והתאמה - 
נעליים אלגנטיות הולכות עם  חליפה אלגנטית.
סנדלים מעור מתאימות לחתונה של ים.
נעלי מוקסין יתאימו למכנסי פשתן.
סניקרס מומלץ רק עם סניקרס ברמה גבוהה ובגוון זהה לזה של החליפה. 
לנמוכים מומלץ לנעול נעליים באותו גוון של המכנסיים, זה יעניק להם אשליית אורך  
כפכף, סנדל, מוקסין - הולכים תמיד עם ג'ינס.
חתנים שמרגישים נמוכים, במיוחד לעומת הכלה שהולכת על עקבים גבוהים. יכולים לקחת את את הנעל לסנדלר ולהוסיף לה כ-1-2 ס"מ נוספים גובה, בנוסף על 3-3.5 ס"מ עקב בממוצע הקיים במקור, ויחד מגיעים  ל-5 ס"מ הגבהה.


אז מתי זה הזמן הנכון לקנות את הנעליים?
נעלי חתן חשוב לבחור לאחר קניית החליפה, וזאת כדי להגיע להתאמה מדויקת של צבעים וסגנון נכונים ומתאימים.​