טיפים לבחירת הנעל המושלמת לאולם אירועים​

טיפים לבחירת הנעל המושלמת לאולם אירועים​

נעל ערב באולם אירועים היא תלווה אותך לכל אורך הערב בנאמנות. את תדרכי עליה על רצפת גני אירועים\אולם אירועים   דאגי שיהיה לך טוב איתה לכל אורך האירוע. חשוב לבחור נעל חתונה טובה ונוחה. הנעל היא פריט חשוב המשחק תפקיד חשוב ביצירת הופעה כובשת, הנעל תחזק את הרושם שהשמלה יוצרת ומשתלבת עמה בהרמוניה למראה המושלם. 
הנעל תככב בתמונות שיצולמו באירוע, ולכן לא כדאי לקצר בתהליך בחירת הנעל או להמעיט בערכה של התאמת הנעל לכף רגלה של הכלה.  
יש מגוון של אינספור דגמים. בין המבחר: קלאסי, רומנטי, בובתי נאיבי ועוד. אם הכלה אוהבת עיצוב עדין יחסית, הסגנון הסולידי-אלגנטי יוכל להתאים ; אם הכלה מחפשת נועזות: רצועות בגוונים מטאליים ישלימו את ההופעה המבוקשת.


טיפים לכלה – 


בחירת הנעל - תארי למוכר הנעליים את שמלת הכלה שלך במדויק ככל האפשר – את גזרתה, את הצבע השולט בה (לבן, פנינה, מוזהב וכו') ואת התוספות לשמלה-תחרה, חרוזים, אבנים, את הצבע והכמות.
ומלץ לבחור את הנעל לאחר שבחרת את שמלת החתונה. אפשר לקחת פיסת בד מהשמלה ולהראות למקום ששם תקני את נעלי החתונה.
המטרה היא ליצור מראה הרמוני, לכן המיזוג בין השמלה לנעל יכול לעשות לפי גוון, סגנון וגזרה. שימי לב ששמלת קצפת נפוחה עלולה להסתיר את הנעל שבחרת, שמלה קצרה יחסית או צרה תחשוף ותבליט היטב את הנעל, ולכן צריך לקחת בחשבון את השילוב בין הנעל לשמלה בהתאמה בין השתיים צריך להתאים את צבע הנעל לצבע השמלה, למשל, לבחור נעל לבנה שתתאים לשמלה לבנה, או להיפך: ליצור בולטות של הנעל בגוון שונה מגוון השמלה. 


גבוה או נמוך? - כלות רוצות לעיתים עקב מסמר דק בגובה ממוצע של 12 ס"מ, שמגביה את הכלה ויוצר אשליה של גוף ארוך יותר מכפי שהוא באמת. לא כדאי לטפס על העקבים רגע לפני האירוע, אלא להתאמן לפני האירוע על נעליים עם עקב דומה במשך זמן מה בהליכה שקולה בחלל החדר וגם בעת ריקוד או פעילות אחרת, על מנת לוודא איזון ואת ועמידה יציבה על העקב. 
מי שטרם התנסתה שקשה לה להסתגל לפתע לעקבי המחט, יכולה לעלות על פלטפורמות. בעבר היו באופנה פלטפורמות כבדות. כיום הפלטפורמות מעודנות, וניתן למצוא פלטפורמות אלגנטיות בעלות עקב שהינו מקשה אחת מקדימה ומאחור או לחילופין מוגבה בפרונט או בצד האחורי של הנעל, בהתאם לנוחות ולסגנון המועדף.


גוונים ועיצובים - הלבן הקלאסי והמעודן הוא השולט ה של ממלכת נעלי הכלה אבל יש גם טרנדים ופתיחות לגוונים חדשים או לשילובי צבעים חדשים. גם גוונים אחרים: צוברים פופולאריות כגון  שמנת, זהב, כסף, ברונזה, ורוד. לפי צבע השמלה, או כתוספת של נגיעת צבע לגוון השולט בשמלה. 
אל נעלי העור הצטרפו נעליים מעוטרות בדי יוטה עם שלל תיפורים מסוגננים. כשהגוון כשלעצמו לא תמיד מספק, וכלות רבות משדרגות את הנעל באבזור נלווה כמו עיטורי קריסטלים נוצצים, פרחים ואפילו תכשיטים.​