טיפולים לפני החגיגה בגן אירועים​

טיפולים לפני החגיגה בגן אירועים​

את עושה ודואגת בכל המרץ שהאירוע שלך יהיה מושלם מכל הצדדים, אך מה עם להשקיע בכוכבת הערב החשובה – הלא היא את הכלה ? כל הטיפולים והפינוקים שיביאו אותך לחתונה יפה יותר מהדמיון. כל כלה רוצה להיות המלכה של גני\ אולם אירועים.


הסרת שיער- הקיץ הקפדה על הסרת השיער במשך מרבית חודשי השנה. החתונה היא עשויה הזדמנות טובה ביותר וזמן מתאים  לטיפול מקיף בשיער המיותר, אחת ולתמיד לגמור עם השיער המיותר ודי. חוץ מהשיטות הוותיקות של הסרת שיער בשעווה או באפילציה יש את  שיטת הלייזר. היתרונות הם שהיא פוטרת אותנו לצמיתות מהשיער המיותר ומשאירה אותנו עם עור חלק. החסרונות הם הזמן הארוך והממושך של הטיפולים  שלוקח כשנה, מחירם הגבוה, והעובדה שגם בתום שנת הטיפולים ייתכן שיהיה צורך בהשלמה של אפילציה. 
שעווה ואפילציה ניתן לעשות כמה ימים לפני האירוע. בטיפולי לייזר יש להתחיל כשנה לפני האירוע.


טיפולים בכתמי עור - כתמי עור בפנים הם פגם אסטטי הם מפריעים, לא נעימים  במיוחד, וניתנים לטיפול והבהרה. כהכנה לטיפול בהם, צריך  לעשות פילינג עמוק, שנעשה אך ורק על ידי רופאים. קוסמטיקאיות מורשות לעשות טיפול פילינג משמעותי, ואחריו להשתמש בחומרי הבהרה שנותנים תוצאות מרהיבות. .
מומלץ לעשות את הטיפולים כמה חודשים לפני החתונה.
פילינג טיפול פילינג הוא הדרך הטובה והמתאימה ביותר להשגת מראה צעיר יותר. הפילינג מטפל בפיגמנטציה, קמטים וגבשושיות בעור. הפילינג ממצק את העור ומחליק אותו. זה טיפול אנטי אייג'ינג שיש כאלה שעושות אותו מדי שנה. יש כמה רמות של פילינגים.
 לכלות סביב גיל ה=30 יתאים פילינג עדין עם חומצות לריענון העור. אפשר גם  לשלב פילינג עם טיפול פנים על ידי החדרת לחות או ויטמין C לעור. פילינג עדין ניתן לעשות אפילו ביום האירוע או יום לפניו, אך רצוי שהקוסמטיקאית תפגוש אותך מראש כדי לאבחן את סוג העור.


שיזוף בהתזה - שיזוף בהתזה בטיחותי יותר לעור מאשר שיזוף בשמש. ניתן לעשות שיזוף בהתזה לאחר פילינג גוף. בדרך כלל, כלות מגיעות שבועיים לפני החתונה ועושות טיפול ניסיון כדי לראות האם התוצאה מוצאת חן בעיניהן במכון יתיזו על גופך חומר העשוי מקני סוכר טבעיים. ניתן לעשות את הטיפול אפילו ביום החתונה. במכון תקבלי הוראות - לבוא אחרי פילינג גוף, ללבוש בגדים רחבים וכו'. הטיפול מחזיק עד שבועיים. מומלץ בין שבועיים לפני האירוע עד ליום האירוע עצמו.


בוטוקס - מומלץ לכל אחת שיש לה קמטים בולטים באזור המצח וסביב העיניים, המפריעים לה. הטיפול בבוטוקס מטפל בקמטים שנוצרים מהבעות פנים. הבוטוקס הינו ברעלן המוזרק לתוך קמטי ההבעה ומנטרל את הקשר בין העצב לשריר. כתוצאה מכך, השריר אינו יכול לפעול ואין את האפשרות לעשות את הבעת הפנים שגורמת לקמט. מומלץ לעשות טיפול בין שלושה שבועות לחודש לפני החתונה. התוצאה תישמר לזמן ארוך.​