טיפול פנים לחתונה באולם אירועים​

טיפול פנים לחתונה באולם אירועים​

את טיפול ה'יופי' ניתן לעשות בצמוד ליום האירוע, עם טיפול פנים מעמיק יותר, אשר אמור לטפל בבעיות בעור הפנים, כדוגמת פצעונים וכתמים, חשוב לבצעו מבעוד מועד לפני האירוע הגדול, ולא לחכות לרגע האחרון, שכן טיפול קרוב מידי לתאריך האירוע עלול להשאיר תוצאות לא נעימות על הפנים ולהרוס את ההרגשה החגיגית והטובה של הכלה.

 

מומלץ לבקר אצל הקוסמטיקאית כחודשיים לפני החתונה כדי לגבש ביחד איתה מראש. הקוסמטיקאית תראה את עוד פנייך תחווה את דעתה מהניסיון הרב שיש לה. ויחד אתך תבנה תכנית טיפול מקצועית המותאמת לסוג העור, את הטיפול עצמו מומלץ לעשות שלושה שבועות לפני החתונה, על מנת לשמור על עור חדש ומבריק . בשבוע של החתונה כדאי לקבוע עוד יום טיפול לפינוק לפני היום הגדול ביותר, והמרגש או במקרה חירום כמו פצעון לחץ שצץ פתאום ללא כל הודעה מוקדמת. טיפול חמצן משלב פילינג צמחי וחמצן, המגביר את זרימת החמצן לתאי העור מכיוון שתוך כדי טיפול הפילינג, מסיר תאי עור מתים , החמצן נכנס משפר ומחדש את תאי העור. לאחר ניקוי ראשוני ופילינג לעור, להסרת שכבות התאים הראשונות. הפילינג נעשה בעזרת חומרים ממקורות טבעיים והעור ייראה מבריק, מחודש ויפה.  השלב הבא אחרי הקודם הוא מריחת מסכות. המסכה ראשונה מבהירה את העור ,ועשויה מחומר קצפתי (ויטמין C) נעים ואוורירי. המסכה השנייה, נותנת לעור ברק וקרירות, ומצננת את עור הפנים יחד עם הלחות המוגברת שהיא נותנת.

 

השלב הבא לאחר מריחת המסכות - משתמשים בחמצן שעובר דרך מים\לחות. בחמצן סוחף עמו את המינרלים והוויטמינים שבתוך המים  אל העור ולכן הוא המומלץ ביותר. אחרי טיפול זה, שמחדש את תאי העור ולהאיץ את זרימת הדם לפנים, תהליך איחוי העור מהיר וטוב. הפנים נרגעות, והלחץ של החודשים לפני החתונה קטן מתפוגג. טיפול חמצן מתאים לכל סוגי העור ולכל הגילאים, ובהתאמה אישית לסוג העור הפילינג, סוגי העיסוי והחומרים המזינים המתווספים אליו.

 

לפני היום הגדול הקפידי והימנעי מחשיפה לשמש - החשיפה לשמש גורמת להיווצרות כתמי פיגמנטציה שקשה להסתיר, ומומלץ לשמור על גוון העור בצבעו ובמצבו הטבעי. כמו כן שמרי על עור גוף ופנים – חלק גדול ונכבד מזה היא הימנעות מלאכול מאכלים שומניים, מטוגנים וממאכלים הגורמים לפצעונים , שתי הרבה מים ואכלי הרבה ירקות. הקפידי על מצב רוח טוב וחייכי, למרות הלחץ הרב של כל הדברים שיש לארגן לפני החתונה והסידורים האחרונים המלחיצים החיוך שלך זה יתרום רבות למראה פניך, שיזהר באור מיוחד ששמור רק לכלות כמוך וייתן לך הרגשה טובה לקראת היום הגדול והמרגש המצפה לך, אשר את מצפה לו בכיליון עיניים. ואם תיישמי את השיטות שרשמנו תגבירי את סיכוייך להיות כלה מושלמת וזוהרת. את תהיי מוכנה, מאורגנת ושלווה באולם אירועים. באירוע של פעם בחיים.